Analityka Internetowa

Reklama Internetowa

Jak sądzisz, który ze sposobów pozyskiwania klientów spowodował, że tutaj jesteś?
Zobacz

Direct - wejście bezpośrednie (znajomość adresu strony) - świadczy o skutecznym działaniu w obrębie marki.

Referrals - wejście z innej witryny - działania, które wykonujemy na portalach i w serwisach tematycznych pokrewnych z Twoją branżą poprzez projektowanie oraz zamieszczanie tam reklam i artykułów.

Search - wejście z wyszukiwarki - dzielimy na dwie grupy: SEO (pozycjonowanie) oraz SEM (reklamy płatne w wynikach wyszukiwarki Google). Obie te formy skupiają się na trafnych słowach kluczowych.

Mail - wejście z mailingu - Prawidłowo przygotowany mailing kierowany do grupa odbiorców, która chętnie zapozna się z jego treścią, stanowi jedną z najbardziej dochodowych grup pozyskiwania oraz utrzymywania klientów.

Social - wejście z Facebooka, Instagrama itp. Social Media tworzą w sobie hermetyczne środowisko, które pomaga w podejmowaniu decyzji oraz kieruje użytkownika bezpośrednio do wybranych treści/produktów.

Display - wejście z reklamy (baner) - typ reklam banerowych, które chodzą za Tobą dzień w dzień, a Ty zastanawiasz się, jak one to robią, że ciągle Cię znajdują, niezależnie od tego, gdzie jesteś oraz z jakiego urządzenia korzystasz.


Codziennie setki osób, szuka wymarzonego produktu.
Spraw, by uwierzyli w jego istnienie.


Chcesz zwiększyć
skuteczność swojej firmy?


Jak to zrobić:


Reklama internetowa może pomóc Twojej firmie*


* to Ty decydujesz o liczbie klientów.